Rekrutacja do Przedszkola nr 415 im. Akademii Pana Kleksa na rok szkolny 2024/2025 rozpocznie się od dnia 5 marca 2024 r. od godz. 13.00 i będzie odbywać się poprzez elektroniczny system rekrutacji pod adresem: przedszkola.edukacja.warszawa.pl

Rodzice będą mogli wprowadzić do systemu dane dziecka i dokonać rejestracji wniosku o przyjęcie do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej.

Zarejestrowany wniosek  można:

• podpisać profilem zaufanym i przesłać w systemie rekrutacji razem z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów do przedszkola/szkoły pierwszego wyboru

lub

• wydrukować, podpisać i  złożyć osobiście w godzinach 8.30 – 15.30 w Przedszkolu nr 415 im. Akademii Pana Kleksa przy ul. Obrońców Tobruku 23/112 w Warszawie.

Niezbędne informacje, opis ścieżki postępowania w procedurze rekrutacyjnej, zasady rekrutacji, kryteria przyjęć wraz  harmonogramem i listą potrzebnych dokumentów uzyskacie Państwo pod adresem: